Fiber villa-patchkabel SC-SC Singlemode, Simplex, 11 meter - TD FIBEROP E5068598

Cheapest shipping from 90 kr
SKU: E5068598
Lagerstatus: 33 Antal
Leveransstatus: 1 - 3 dagar
70 kr
Varav moms: 14 kr
Antal

Beskrivning

Villapatch - Fiberkablage / patchkabel

Kontakt sida A: SC

Kontakt sida B: SC

Fibertyp: Singlemode 9/125

Antal fiber: 1 (simplex)

Längd: 11 meter

Färg på kabel: Vit

Kontakterna är alltid blå (singlemode standardfärg).

E-nummer: 5068598
Tillverkarre: TD FIBEROPTIK

Anslutningskablage för villa, vit. Används endast hemma hos kund mellan fiberuttag och aktiv utrustning. Halogenfri vit mantel, diameter 4mm och böjokänslig fiber (G657B).

Liknande produkter