Fiber villa-patchkabel SC-LC Singlemode, Simplex, 1 meter - TD FIBEROPT E5069033

Cheapest shipping from 30 kr
SKU: E5069033
Lagerstatus: 179 Antal
Leveransstatus: 1 - 3 dagar
35 kr
Varav moms: 7 kr
Antal

Beskrivning

Villapatch - Fiberkablage / patchkabel

Kontakt sida A: SC

Kontakt sida B: LC

Fibertyp: Singlemode 9/125

Antal fiber: 1 (simplex)

Längd: 1 meter

Färg på kabel: Vit

Kontakterna är alltid blå (singlemode standardfärg).

E-nummer: 5069033
Tillverkarre: TD FIBEROPTIK / Hexatronic

Anslutningskablage för villa, vit. Används endast hemma hos kund mellan fiberuttag och aktiv utrustning. Halogenfri vit mantel, diameter 4mm och böjokänslig fiber (G657B).

Liknande produkter