Fiber patchkabel LC-LC Singlemode, Duplex, 3 meter

Cheapest shipping from 30 kr
SKU: FIB-SM-LCLC-DX-3M
Lagerstatus: 97 Antal
Leveransstatus: 1 - 3 dagar
119 kr
Varav moms: 23,80 kr
Antal

Beskrivning

Fiberkablage / patchkabel

Kontakt sida A: LC

Kontakt sida B: LC

Fibertyp: Singlemode 9/125

Antal fiber: 2 (duplex)

Längd: 3 meter

 

Färg på kabel kan vara gul eller blå (beroende på tillverkare).

Kontakterna är alltid blå (singlemode standardfärg).

 

Liknande produkter